Don Papa Port Cask

Don Papa Port Cask připomíná pětisté výročí prvního obeplutí Země – epické plavby, která nakonec vedla k vylodění Španělů na Filipínách. Před 500 lety byl portugalský cestovatel Ferdinand Magellena pověřen španělským králem Karlem I., aby se vydal na výpravu za hledáním ostrovů koření. Byla to odysea přes okraj světa, která navždy změnila běh námořní historie a navigace.

Tato limitovaná edice rumu zraje 2 roky v sudech z amerického dubu po bourbonu a poté 5 let v rubínových sudech z přístavu.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1650
Značka: Don Papa
3 190 Kč
Kategorie: RUM
Položka byla vyprodána…
3634 don papa port cask tuba
Novinka Tip

Země: Filipíny

Barva: světle jantarová s nádechem červené

Vůně:  jako první dorazí rezonující, hluboké tóny lékořice, leštěného dubu, hořké čokolády a cukru, následované pikantními krvavými pomeranči, zralými červenými bobulemi a jemným tónem čerstvých vanilkových lusků

Chuť:  bohatá s obrovskou složitostí. Tóny praženého dubu, skořice, kávy arabica a karamelu jsou krásně vyvážené spolu se svěží vanilkovou sladkostí, jemným čerstvě natrhaným ovocným sadem a popraškem hnědého cukru

Závěr:  výjimečně dlouhý, přetrvávající a suchý - s doznívajícími ozvěnami tmavého kakaového prášku a nádechem sušených fíků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Revoluční rumy. Don Papa Rum byl inspirován filipínským revolucionářem Dionisem Magbuelesem, lépe známým právě jako "Don Papa“. Pracovník na cukrové plantáži, léčitel, šaman, vizionář, rebel a vůdce skupiny babaylanes, která hrála klíčovou roli během pozdního 19. století a filipínské revoluce. Ta měla za následek osvobození od španělské vlády a v konečném důsledku vedla k nezávislosti milované země. 

Don Papa Rum ztělesňuje ducha nezávislosti, úcty a smyslu pro spravedlnost. Značka byla založena teprve v roce 2011.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ