Justifiée & Ancienne

Tenhle absint je jiný. Má koňakovou barvu i vůni. Pokud jste se absintů doteď báli, musíte právě tenhle ochutnat. Je výjimečný.

Když v roce 2010 Žufánek vytvořil L'Ancienne s unikátní chutí více než sto let starého absintu, tleskali mu odborníci celého světa.

Aby chuť byla zajímavější a lépe seděla našim aktuálním chuťovým buňkám, Žufánci recepturu mírně upravili a přidali do ní jednu bylinku navíc. Další části výrobního procesu pak zůstaly skoro stejné. Základem je kvalitní vinný destilát, samozřejmostí zrání v sudu z francouzského dubu.

Tak vznikl Justifiée & Ancienne.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 330
Značka: Žufánek s.r.o.
1 495 Kč
Kategorie: ABSINT
Položka byla vyprodána…
justifiee 600x600
Tip

Vyrobený z nejlepšího vinného destilátu a unikátních bylin, stařen v sudu z francouzského dubu pro dokonalý požitek připomínající konzumaci 100 let starého nápoje. Použité byliny jsou v nejlepší možné kvalitě, u pelyňku se vybírají jednotlivé listy a květy.

Ideální ředění je 1:2, tedy jeden díl absintu a dva, maximálně tři díly vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ŽUFÁNEK s.r.o. založili v roce 2000 manželé Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Vlastní ovocné sady, které obklopují výrobní areál, se nacházejí v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě. Z něho se vyrábějí na moderním destilačním zařízení lahodně jemné pálenky s charakteristickou vůní a chutí, ovlivněné zdejším mikroklimatem a podložím chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. Destilují, macerují a tvoří tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně jim samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou jejich jméno.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ