Macallan Rare Cask 2023 Release

Výrazná „single-malt“ vyrobená z více whisky, které zrály v unikátních vyzrálých dubových sudech disponujících intenzivním profilem sladké rozinkové chuti a neuvěřitelné bohaté hladké komplexnosti. Tyto ručně vybírané sudy jsou vzácným a zvláštním objevem. Nejlepší a nejvzácnější dubové sudy i po „sherry“ dodaly plnohodnotný charakter, který objevil tým při hledání výjimečnosti.

Tato nejnovější verze The Macallan Rare Cask 2023 Release se může pochlubit spoluprací s renomovaným hudebníkem Charliem Burchillem ze skupiny Simple Minds. Vydali se na úžasnou cestu, zkoumali složitost smyslového světa, objevovali pozoruhodné paralely mezi zvukem, vůní, chutí a barvou, které jsou propojeny společným prvkem dřeva.

Charlieho pozoruhodný talent identifikovat vzácné chuťové tóny (jako například rozinkové) krásně rezonuje s jeho schopností skládat a hrát hudbu. Umění vytvářet výjimečné „single-malty“ a hudba sdílejí společný jazyk, kde se každá nota a chuť spojují v dokonalé harmonii a pozoruhodným způsobem se doplňují.

Skladem (5 ks)
Kód: 1365
Značka: Macallan
9 850 Kč –7 % 9 150 Kč
Kategorie: SKOTSKÉ WHISKY
Dig Commercial ecomm flat small MAC 2023 Rare Cask 2023 Bottle Box FrontJPEG 5000x5000 @300dpi
Tip Limitovaná edice
9 850 Kč –7 %

Barva:   Rubínový mahagon

Vůně:    Jemné tóny vanilky s bohatými rozinkami, následované sladkou fúzí čerstvého jablka, citronu a pomeranče

Chuť:     Intenzivní sladká rozinka dominuje před vanilkou a hořkou čokoládou, vrstvy lehké citrusové kůry

Závěr:    Dlouhé, bohaté a sametové

Alkohol: 43%

Objem:  0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Macallan je jedna z nejznámějších skotských palíren oblasti Speyside. Od osmdesátých let se palírna začala soustředit na využití ex-sherry sudů a ze značky Macallan se stalo to, čím je dnes. Třetí nejprodávanějších single malt whisky na světě, jejíž starší whisky lámou rekordy na aukcích.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ