Bohemian Gin 45%

Unikátní lahev ginu s motýlem babočky kopřivové. Bohemian Gin odkazuje na tradici českého kořenářství. Proto v něm nenajdete cizokrajné botanicals, ale jenom tradiční české bylinky – meduňku, pampelišku, mateřídoušku nebo brusinky. 

Pití Bohemian Ginu je pohodový zážitek. Rozkvetlá louka plná bylinek a příjemný letní vítr. Příroda volá!

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 507
Značka: Žufánek s.r.o.
986 Kč
Kategorie: GIN
Položka byla vyprodána…

 

Alkohol 45 %
Objem 0,7l
Výrobce Žufánek
Chuť Brusinka, pampeliška, jalovec, meduňka, mateřídouškaPampeliška


Pampeliška

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ŽUFÁNEK s.r.o. založili v roce 2000 manželé Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Vlastní ovocné sady, které obklopují výrobní areál, se nacházejí v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě. Z něho se vyrábějí na moderním destilačním zařízení lahodně jemné pálenky s charakteristickou vůní a chutí, ovlivněné zdejším mikroklimatem a podložím chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. Destilují, macerují a tvoří tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně jim samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou jejich jméno.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ