Dictador 2 Masters Glenfarclas 1977 3rd Release

Jedinečné dílo vytvořené 2 Mistry. Jedinečná spolupráce mezi Dictadorem, Hernanem Parrou a Master Blendery z dalších alkoholických kategorií.
Přes 40 let Dictador průběžně vylepšoval umění výroby rumu, dle rodinných postupů a tradic. Nyní je čas, aby si tento jedinečný rum našel cestu k dalším “umělcům” ze světa alkoholu. Dictador snímá hranice mezi jednotlivými kategoriemi alkoholu.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1524
Značka: Dictador
42 999 Kč
Kategorie: RUM
Položka byla vyprodána…
84765 dictdor 2 masters glenfarclas gb white
Tip Limitovaná edice

Země: Kolumbie
Vůně:  sladká krémová soda s chutí limetky a čerstvým ananasem. Kokosové tóny s ořechy.
Chuť:  javorový sirup, cedrové dřevo se zemitými tóny a karamelem
Závěr: červená jablka, karamel.

Lahvováno: 02/2022

Počet lahví: 254

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dictador je značka opředená mýty. Říká se, že na konci 18. století se Španěl Severo Arango y Ferro vydal do Cartageny, aby dohlížel na výběr daní ve španělských koloniích. Dohlížel tak intenzivně, že mu to vyneslo přezdívku Diktátor. Severo se ve své nové domovině zamiloval. Přišlo to jako blesk z čistého nebe a byla to láska na celý život. Ochutnal tamní rum a začal s ním obchodovat. O dvě století později se jeden z jeho praprapotomků, Julio Arango y Parra, rozhodl navázat na jeho odkaz. Zrodil se Dictador, jeden z nejlepších rumů v oblasti Karibiku.

V jejich portfoliu najdete převážně tmavé rumy vyráběné z takzvaného třtinového medu, tedy zahuštěné třtinové šťávy. Ta má bohatší chuť, než tradiční melasa, i když výsledné lahůdky mají o poznání blíž k těm melasovým, než k agricole. Vybírat můžete z rumů dvanáctiletých, dvacetiletých i řady rumů zrajících metodou solera. Dictador se pyšní také speciální “Best Of” sérií, která nabízí to nejlepší z až stoletých sudů. Od každého ročníku téhle limitované edice je v oběhu průměrně 300 lahví a proto patří k vyhledávaným sběratelským kouskům.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ