Diplomático Reserva Exclusiva 12y + 2x sklo

Rum Diplomático Reserva Exclusiva 12y v dárkovém balení se 2 skleničkami patří mezi top produkty značky a na světových soutěžích vyhrál, co se dalo. 

Rum Diplomático Reserva Exclusiva 12y je klasika. Prošel poctivou výrobou z melasy, zrál 12 let v sudech z bílého kanadského dubu a získal chuť, díky které vyhrál více než 20 mezinárodních medailí. Řadí se tak mezi nejoceňovanější rumy. Například na SIP Awards, Monde Selection nebo San Francisco World Spirits Competition. 

Mistr rumových chutí Tito Cordero (master blender) získal v roce 2011 a 2013 ocenění Golden Rum Barrell pro nejlepšího master blendera a celá značka v roce 2013 také ocenění pro nejlepší destilerii. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1716
Značka: Diplomático
1 169 Kč
Kategorie: RUM
Položka byla vyprodána…

Země:    Venezuela

Barva:    jantarová

Vůně:     hnědý cukr, javorový sirup, pomerančová kůra, vanilka

Chuť:     hnědý cukr, karamel, med, vanilka, javorový sirup

Alkohol: 40 %

Objem:  0,7 l

Vanilka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odborník ve výrobě rumů, společnost Destilerías Unidas S.A, jehož expertízu stvrzuje řada nejvyšších hodnocení obdržených na mezinárodních soutěžích. Mezi tyto oceňované rumy patří také značka Diplomático, která mění náhled na kategorii prémiových a super-prémiových rumů, a nabízí tak skvělou záminku a příležitost k jejich znovuobjevení.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ