Doorly‘s 3 ks za zvýhodněnou cenu

Doorly's XO Gold + Doorly's 14 y + Doorly‘s 12 y Foursquare

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1566
Značka: Doorly‘s
3 150 Kč
Kategorie: RUM
Položka byla vyprodána…
Doorly´s akční set
Tip

Doorly‘s 12 y Foursquare

Dvanáctiletý Doorly’s je kreativní edicí z renomované barbadoské destilerie Foursquare.

Po zrání v použitých sudech po bourbonu a následném blendování byl tento rum uložen k dalšímu zrání do sudů po portském a Madeiře. 

Na etiketě této edice je vyobrazen vzácný Ara Spixův, o kterém se předpokládá, že již ve volné přírodě nežije. V záchranných programech se ale několika desítkám daří a připravuje se jejich návrat do původního prostředí.

 

Doorly's 14 y

Blend kotlíkových a kolonových rumů prestižní destilerie Foursquare na Barbadosu. Rum zrál zejména v sudech, ve kterých byl předtím uložen bourbon. Menší část zrála v sudech, které dříve uchovávaly fortifikované víno Madeira, které dodávají dotek sladkosti. 

 

Doorly's XO Gold

Dvanáctiletý Doorly’s je kreativní edicí z renomované barbadoské destilerie Foursquare.

K dosažení unikátního charakteru rumu Doorly‘s XO jsou vybírány master blenderem velmi staré rumy, které se nechávají dále zrát v sudech, ve kterých bylo dříve uloženo španělské Oloroso sherry. Tím dochází k propojení lahodných chutí vyzrálých rumů se sladkostí, kterou dodávají zmíněné sudy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rumy Doorly‘s jsou ve světě dodnes známé a jsou vyráběny v jedné z nejmodernějších destilerií na světě, v destilerii Foursquare, která je postavena na pozemku bývalého cukrovaru z roku 1636. Tato destilerie je vyprojektována a postavena tak, aby byla vysoce úsporná a nezatěžovala životní prostředí. 

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ