Macallan X Sir Peter Blake An Estate

ZÁHADNÉ POSTAVY A BOHATÉ DĚDICTVÍ

Kolekce Anecdotes of Ages je mimořádná umělecká a whisky spolupráce s celosvětově uznávaným britským popovým umělcem Sirem Peterem Blakem. Spolupráce The Macallan je již třetí s ikonickým umělcem a je součástí vztahu, který trvá téměř čtyři desetiletí. Toto partnerství oslavuje bohaté dědictví a pozoruhodný přínos sira Petera Blakea do světa umění.

Štítek, který zdobí tuto limitovanou edici single malt, vytvořil Sir Peter Blake digitálně. Prezentační krabice byla inspirována sirem Peterem a byla vytvořena s barvami, které inspirovaly jeho umění – modrá a zelená s přírodními texturami. V prezentační krabici je umístěna láhev, certifikát popisující historii a dědictví, na nichž bylo umění založeno, a umělecké dílo vytištěné na svitku. Tento pestrobarevný svitek obsahuje koláž představující anekdoty z širší sbírky, vylíčené v osobitém stylu sira Petera Blakea. Překryvný pauzovací papír poskytuje informace o každé postavě z historie The Macallan, kterou se Sir Peter rozhodl zahrnout do svého umění.

Skladem (2 ks)
Kód: 1954
Značka: Macallan
47 000 Kč –17 % 39 000 Kč
Kategorie: SKOTSKÉ WHISKY
Macallan X Sir Peter Blake An Estate
Pro znalce Limitovaná edice
47 000 Kč –17 %

Tato speciální single malt whisky byla vytvořena na památku návštěvy Sira Petera Blakea v The Macallan Estate na legendární řece Spey. An Estate, A Community, and A Distillery vypráví příběh některých barevných postav z minulosti a současnosti The Macallan. Výrobce Macallan Lead Whisky, Sarah Burgess, byla inspirována postavou Sira Petera Blakea, aby vytvořila stylovou whisky klasiku s překvapivými tóny melasy a černého pepře.

Barva: Skořice

Vůně:  Bohatá na sušené ovoce a koření s tóny pomeranče a hřebíčku

Chuť:  Sušené ovoce s mletým černým pepřem a melasou, akcenty vanilky a pomerančového oleje

Závěr: Dlouhý, bohatý dubový závěr se skořicí a kakaem

 

V ceně je zahrnuta osobní doprava.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Macallan je jedna z nejznámějších skotských palíren oblasti Speyside. Od osmdesátých let se palírna začala soustředit na využití ex-sherry sudů a ze značky Macallan se stalo to, čím je dnes. Třetí nejprodávanějších single malt whisky na světě, jejíž starší whisky lámou rekordy na aukcích.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ