Plantation Xaymaca Special Dry

Plantation Xaymaca Special Dry navazuje na typické jamajský výrobní styl z 19.ctého století, kde dějištěm destilace je destilační kotel zvaný pot still.Takový rum má tradiční výrazné intenzivní chutě, nazývané "RUM FUNK"

Název Xaymaca je původní jméno ostrova Jamaica, které mu dali místní obyvatelé zvaní Arawakové. Tento blend je návrat k původu jamajského rumu, ve své složitosti a intenzitě. Díky své nejnovější investici v Karibiku nyní značka Plantation vlastní třetinu mýtických jamajských pálenic "Long Pond" a "Clarendon". Díky těmto výjimečným destilérkám se Alexandre Gabriel rozhodl uskutečnit svůj sen tím, že smíchá 100% jamajský rum.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1892
Značka: Plantation
699 Kč
Kategorie: RUM
Položka byla vyprodána…

Země:               Jamajka

Vůně, chuť:      černého banánu a flambovaného ananasu, místně nazývané "Hogo", je to poangličtění francouzského výrazu "Haut Goût" (vysoká chuť)

Alkohol:            43 %

Objem:             0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Plantation rumy představují svou širokou nabídkou a nespornou kvalitou vrchol karibské rumové produkce. Vděčí za to především svému zakladateli, Alexandru Gabrielovi, který se v kvalitním pití rozhodně vyzná. Při výrobě Plantation rumů dokázal vytěžit to nejlepší hned ze dvou prémiových destilátů – koňaku i rumu.

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ